sobota, 11 maja 2013

One idea :D

Pewnie to będzie bardzo krótki wpis, ale tylko po to abym to gdzieś sobie zapisał. Nie mam żadnego notatnika, który jest zawsze przy mnie. Jak wiadomo jak chyba większość mam problem z internetem. Kiedyś ograniczyłem go hasłem i wtedy miałem okazję marnować czas inaczej. Książką, spacerem, gotowaniem itp. Pomyślałem o tym, że mógłbym teraz gdy będę chciał wejść na komputer przeczytam książkę albo coś takiego. Może zrobię jakąś listę? :) Schodzę z kompa i próbuję coś wymyślić.


To chyba będzie mój ratunek. :)

I chciałem się jeszcze pochwalić, że zrobiłem coś co powinienem już dawno. Poszedłem do okulisty. Nie było tak strasznie, ale mam wadę wzroku... tak jak myślałem. Jedyne o czym jeszcze myślę to o tym czy oprawki będą mi pasować. No i tą matematyką... ale kuję wzory i wszystkie zadania mam ładnie wyliczone, więc będzie ok. :)

2 komentarze:

  1. Też mam wadę,ale okulary noszę tylko do komputera i do czytania. Ogólnie rzecz biorąc ja zawsze mam wrażenie,że okuliści mnie oszukują,bo był czas,że co wizyta mi zmieniali szkiełka. Aż w końcu po jakimś czasie przestałam chodzić, mam słabe okulary i jest super:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja właśnie wcześniej nie nosiłem, bo miałem złe wspomnienia. Długa historia. :)

      Usuń