czwartek, 20 czerwca 2013

Co będę robił w wakacje?

Już niedługo wakacje i nie wiem czy będę gdzieś jechał a jeśli tak to na pewno nie na całe 2 miesiące, więc już myślę o tym co będę robił. Mam zamiar zrobić wpis o podsumowaniu roku szkolnego, ale to trochę później, bo chcę żeby był trochę ciekawszy niż te które piszę teraz. :) Przedstawię Wam taką listę co zamierzam robić w wakacje i mam nadzieję, że dopowiecie w komentarzach kolejne pozycje.

1. Czytać książki - mam zamiar ułożyć się przed moim wiatraczkiem i z czym słodkim albo z chipsami przenieść się w świat niezwykłych opowieści. :)


2. Oglądanie filmów - nie wiem czemu nigdy nie chciało mi się oglądać jakiś wybranych przeze mnie film. Zwykle w tv oglądam coś raz na trzy miesiące - tak jak Titanica po raz 100 dzisiaj. :D W wakacje chciałbym sobie obejrzeć coś ciekawego.

3. Nauka języków - tego nie mogło zabraknąć. Niby nie powinienem się uczyć w wakacje, chcę odpocząć i odpocznę. Dam sobie czas, może z 2 tygodnie a potem zajmę się francuskim. <3


4. Wyjazdy - jest dużo czasu i chciałbym gdzieś pojechać. Jeśli nie liczyć takich rodzinnych wakacji chciałbym pojechać gdzieś sam... Może Kraków albo znów Poznań? Zobaczy się. :)5. Spotkania ze znajomymi - mam nadzieję, że nie przejadę się na znajomych i gdy będzie mi się nudzić wyjdziemy gdzieś na miasto czy coś.

6. Pisanie listów i wysyłanie pocztówek - trzeba trochę nadrobić w tym zaległości. Poćwiczę trochę angielski i znów będę oczekiwał na listy w skrzynce... ;)


 7. Gotowanie - może sobie coś zrobię dobrego do jedzenia czasami. Nie mówię tylko o takich standardowych rzeczach, ale też chciałbym robić jakieś fajne koktajle itp.

8. Robienie zdjęć i nagrywanie - ostatnio lubię sam uwieczniać różne momenty nagrywając to samemu telefonem. Nie mam kamery a serio lubię oglądać np. wygłupy na lekcjach, tym bardziej, że już niedługo się rozstaję z moją klasą.

  
 
9. Przygotowanie do liceum - jak zawsze muszę sobie powymyślać różne pierdoły aby je potem rzucić w kąt i siedzieć przed kompem cały rok szkolny. Mam już pomysł aby mieć notatki z rozszerzonych przedmiotów w segregatorze. :)


A wy co będziecie robić w wakacje?!

16 komentarzy:

 1. Życzę realizacji tych planów! Szczególnie trzymam kciuki za te językowe - francuski może być super.
  Sama mam zamiar ruszyć w lato z hiszpańskim i podszkolić portugalski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, no ja na francuski też liczę :)

   Usuń
 2. Przypomniałeś mi o tym, że też chcę się zająć językami :)
  A trzymanie notatek z rozszerzonych przedmiotów w segregatorze bardzo na plus, popieram! Taki porządek szczególnie docenisz przy powtórkach do matury :) Ja, niestety, nie byłam taka mądra :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, tylko czy ja mam miejsce na te segregatory...? Coś wykombinuje!

   Usuń
 3. Ja mam już wakacje od miesiąca! Bo jestem tegoroczną maturzystką. Na nudę nie narzekam, bo ciągle jest coś do zrobienia, ale błogim lenistwem też nie gardzę. Miałam dużo planów, szczególne nadzieje pokładałam w nauce języków, ale nie wyszło. Stawiam sobie 1 lipca jako początek nauki, skoro nie udało mi się wcześniej. Niektóre cele udało mi się zrealizować- wyjechałam na Festiwal (w formie obozu) i zaczęłam być aktywna fizycznie. :D
  Plany bardzo fajne, życzę Ci ich realizacji. Szczególnie teraz będzie czas na zatopienie się w książkach i filmach, ale również na zabawę ze znajomymi. :) A jaki profil w liceum wybrałeś?
  Pozdrawiam. convalis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Turystyczno-angielski dwujęzyczny akademicki :D

   Usuń
 4. ja też planuję spędzić wakacje m.in na czytaniu książek, planuję też pojechać gdzieś nad jezioro. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, no ja mam blisko jezioro, ale mnie ciągnie na bardzo.

   Usuń
 5. ciekawe plany ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba standardowe :D Dodajcie coś od siebie!

   Usuń
 6. Ty to się lepiej pochwal wynikami z egzaminów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chciałbym bardzo, ale nasza wspaniała szkoła nie podała nam wyników... To jest nawet niezgodne z prawem podobno, ale dobra. xD

   Usuń
 7. Przypomniałeś mi o napisaniu takiej listy postanowień na wakacje. :)

  Trzymam kciuki za ich realizację!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiadają ci się fajne wakacje :) Bardzo zdrowe podejście masz - trochę nauki, trochę rozwoju, trochę odpoczynku. Wszystko idealnie zrównoważone. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki! mam nadzieję, że będą fajne! :)

   Usuń