piątek, 24 sierpnia 2012

School - Movies I watch

Cześć! Nie wiem czy tytuł jest dobry, ale z tego co wiem to tak. :) Dzisiaj chciałbym zaprezentować wam filmy o szkole, organizowaniu czasu itp. :) Oglądam tego typu filmiki od tego roku (chyba od lutego). Bardzo lubię je oglądać i wam też je polecam. Niestety (dla osób nie znających angielskiego) większość osób, które oglądam nagrywają filmiki po angielsku. Po pierwsze amerykański system edukacji bardziej mnie pociąga, a po drugie o polaków nagrywających takie filmiki jest o wiele trudniej.

 
 5 sposobów na zorganizowanie organizera (masło maślane :P)

 
Organizacja segregatora

Jak organizuje mój organizer - pierwszy tydzień szkoły

Moje sposoby na naukę (Polski)

Organizacja biurka (Polski)

Przewiduję część drugą tego wpisu z resztą filmików. Nie chcę was od razu zasypywać pięćsetką filmów. :) Mam nadzieję, że te filmiki pomogą wam lub dadzą motywację tak jak mi zawsze dają. Do następnego wpisu!

4 komentarze:

 1. Filmiki obejrzę wieczorem, zamiast serialu :D Niedawno widziałam jeden podobny chyba do tych, nakręcony przez amerykańskiego studenta. Dotyczył planowania i prowadzenia organizera. Bardzo ciekawy ;)
  Swoją drogą, masz chyba błąd w tytule, jakoś mi on nie leży. "I'm watching" - jeżeli oglądasz right now (tak mi się zdecydowanie lepiej tłumaczy), jeśli lubisz oglądać filmy tego typu - "I watch", a jeżeli chodzi Ci o to, że obejrzałeś te filmiki - "I've watched" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za poprawkę. Nie byłem do końca pewny. :)

   Usuń
 2. Też oglądałem te filmiki dotyczące orgaznizera po angielsku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja je zawsze oglądam gdy brak mi motywacji. :D

   Usuń